">

Ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury

26 stycznia 2019, 21:38

W okresie od 28.01.2019 r. do 08.01.2019 r. zostaną zorganizowane zajęcia Klubu Dziecięcego dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zajęcia będą realizowane od godziny 9:00 do 16:00.

Zapraszamy rodziców do składania kart zgłoszenia w Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Białogardzie ul. Grunwaldzka 42. Karty zgłoszenia można pobrać i składać w sekretariacie placówki w godzinach od 9:00 do 16:00.

Proponujemy zajęcia plastyczne, zajęcia taneczne, kulinarne, gry planszowe, robotyka. Zajęcia będą realizowane według harmonogramu.

I tydzień ferii zimowych

Poniedziałek 28.01.2019 r.

9.00-12.00 Zajęcia plastyczne- Urszula Bielawiec  -3 g

12.00- 14.00 Zajęcia taneczne- prowadzący- Agnieszka Materko-2 g

14.00- 16.00 Gry, zabawy- A. Wojtuszko- 2 g

Wtorek 29.01.2019 r.

9.00-  12.00  Gry, zabawy – Brygida Wasiuk -3 g

12.00 – 14.00   Zajęcia taneczne- Agnieszka Materko -2 g

14.00- 16.00    Zajęcia plastyczne- Urszula Bielawiec- 2 g

Środa 30.01.2019r

9.00 – 12.00  Eksperymenty , doświadczenia – Beata Dzida- 3g

12.00 -14.00 Zajęcia taneczne – Agnieszka Materko – 2 g

14.00 – 16.00 Zajęcia plastyczne – Urszula Bielawiec -3g

Czwartek 31.01.2019 r.

9.00 – 11.00  Zajęcia plastyczne –Urszula Bielawiec- 2-g

11.00 -13.00 Zajęcia kulinarne –Jolanta Alaba / Robotyka – Wioletta Skarbowska – Kiełbasa  – 2+2 g

13.00 – 14.00 Zajęcia taneczne – Agnieszka Materko – 1 g

14.00- 16.00 Zajęcia teatralne – Katarzyna Bobrowska –Dudek – 2 g

Piątek 01.02.2019 r.

9.00- 11.00  Gry, zabawy – Beata Dzida -2 g

11.00 -13.00 Zajęcia kulinarne – Jolanta Alaba / Robotyka – Wioletta Skarbowska-Kiełbasa – 2 + 2 g

13.00- 15.00 Zajęcia taneczne- Agnieszka Materko -2 g

15.00 – 16.00 Malowanie, rysowanie – Brygida Wasiuk – 1g

                                                                         

II tydzień ferii Zimowych

Poniedziałek 4.02. 2019 r.

9.00 -11.00  Gry, zabawy- Brygida Wasiuk – 2 g

11.00-13.00 Eksperymenty, doświadczenia – Beata Dzida – 2 g

13.00-16.00 Zajęcia teatralne – Katarzyna Bobrowska- Dudek -3 g

Wtorek 5.02.2019 r.

9.00- 11.00   Gry, zabawy – Brygida Wasiuk -2 g

11.00 – 13.00  Gry, zabawy – Anna Wojtuszko- 2 g

13.00 -16.00   Zajęcia teatralne – Katarzyna Bobrowska Dudek – 3 g

Środa 6.02.2019 r.

9.00- 11.00  Gry, zabawy – Brygida Wasiuk – 2 g

11.00- 13.00  Zajęcia kulinarne- Jolanta Alaba / Gry zabawy-  Anna Wojtuszko – 2+2 g

13.00 – 16.00 Eksperymenty , doświadczenia – Beata Dzida- 3g

Czwartek 7.02.2019 r.

9.00- 11.00 Zajęcia plastyczne –Adrianna Piątek 2 g

11.00 – 14.00 Zajęcia kulinarne – Jolanta Alaba/ Gry, zabawy –  Anna Wojtuszko 3+ 3 g

14.00 – 16.00 Zajęcia teatralne – Katarzyna Bobrowska – Dudek – 2 g

Piątek 8.02.2019 r.

9.00 – 10 .00  zajęcia plastyczne/gry planszowe- Jolanta Alaba -1g

10.00 -12.00 Zajęcia kulinarne – Jolanta Alaba/ Robotyka –W. Skarbowska – Kiełbasa -2+2 g

12.00 -14.00  Gry ,zabawy- Beata Dzida- 2 g

14.00 -16.00  Zajęcia teatralne- Katarzyna Bobrowska- Dudek – 2 g

                                                                                       

Najnowsze wpisy

Losowe zdjęcia z galerii