Harmonogram zajęć

Poniedziałek

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: 4-latki Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Zajęcia plastyczno-technieczne

    -

    Prowadzący: Urszula Bielawiec Sala: 10

  • Akademia kulinarna - wiem co jem

    -

    Prowadzący: Jolanta Alaba Sala: Kuchnia

  • Studio Let's Dance

    -

    Mini Kids Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: 5-latki Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Zajęcia teatralne

    -

    Prowadzący: Katarzyna Borkowska-Dudek Sala: 10

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Mini Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Biologia dla maturzystów

    -

    17 - 18 lat Prowadzący: Jolanta Alaba Sala: 10

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Happy Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

Wtorek

  • Zajęcia plastyczno-technieczne

    -

    Prowadzący: Urszula Bielawiec Sala: 10

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: 4-latki Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Fit Dance

    -

    Grupa I Prowadzący: Łukasz Maciuk Aula

  • Akademia kulinarna - wiem co jem

    -

    Prowadzący: Jolanta Alaba Sala: Kuchnia

  • Fit Dance

    -

    Grupa II Prowadzący: Łukasz Maciuk Aula

  • Studio wokalne

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Sala: 9

  • Zajęcia teatralne

    -

    Prowadzący: Katarzyna Borkowska-Dudek Sala: 8

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: 5-latki Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Fit Dance

    -

    Grupa III Prowadzący: Łukasz Maciuk Aula

Środa

  • Studio Let's Dance

    -

    Mini Kids Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Mini Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Muzykowanie

    -

    Prowadzący: Anna Wojtuszko Sala: 7

  • Zajęcia plastyczno-technieczne

    -

    Prowadzący: Urszula Bielawiec Sala: 10

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Happy Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

Czwartek

  • Studio wokalne

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Sala: 9

  • Magiczne baletki

    -

    Prowadzący: Agnieszka Zaklika-Panowicz Aula

  • Robotyka

    -

    Grupa początkująca Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)

  • Muzykowanie

    -

    Proawdzący: Anna Wojtuszko Sala: 7

  • Fit Dance

    -

    Grupa I Prowadzący: Łukasz Maciuk Aula

  • Fit Dance

    -

    Grupa II Prowadzący: Łukasz Maciuk Aula

Piątek

  • Studio wokalne

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Sala: 9

  • Robotyka

    -

    Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)

  • Zajęcia artystyczne młodych twórców

    -

    Prowadzący: Urszula Stańczyk Sala: 8

  • Fit Dance

    -

  • Robotyka

    -

    Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)