Harmonogram zajęć

Poniedziałek

  • Zajęcia techniczno-plastyczne

    -

    Prowadzący: Urszula Bielawiec Sala: 8

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: I Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Akademia kulinarna - Wiem, co jem

    -

    Prowadzący: Jolanta Alaba Sala: Kuchnia

  • Studio Let's Dance

    -

    Mini Kids Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: II Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Koło teatralne

    -

    Prowadzący: Katarzyna Bobrowska-Dudek Sala: 10

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Mini Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance - I Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance - II Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

Wtorek

  • Zajęcia techniczno-plastyczne

    -

    Prowadzący: Urszula Bielawiec Sala: 8

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: III Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

  • Akademia kulinarna - Wiem, co jem

    -

    Prowadzący: Jolanta Alaba Sala: Kuchnia

  • Magiczne baletki

    -

    Grupa 2 Prowadzący: Agnieszka Zaklika-Panowicz Aula

  • Magiczne baletki

    -

    Grupa 1 Prowadzący: Agnieszka Zaklika-Panowicz Aula

  • Koło teatralne

    -

    Prowadzący: Katarzyna Bobrowska-Dudek Sala: 10

  • Studio wokalne z elementami aktorstwa

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Sala: 9

  • Plastusiowo

    -

    Grupa: III Prowadzący: Beata Dzida Sala: 7

Środa

  • Muzykowanie z elementami muzykoterapii

    -

    Prowadzący: Anna Wojtuszko Sala: 7

  • Studio wokalne z elementami aktorstwa

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Sala: 9

Czwartek

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance Mini Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Muzykowanie z elementami muzykoterapii

    -

    Proawdzący: Anna Wojtuszko Sala: 7

  • Robotyka

    -

    Grupa 2 Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance - I Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Studio Let's Dance

    -

    Show Dance - II Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

Piątek

  • Taniec współczesny

    -

    Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Robotyka

    -

    Grupa 1 Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)

  • Studio Let's Dance

    -

    Happy Dance Prowadzący: Agnieszka Materko Aula

  • Robotyka

    -

    Grupa 3 Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa Sala: 3 (komputerowa)